SeSliTasarim.Com Sesli Panel Sesli Sohbet ve Görüntülü Seviyeli Sohbet palatformuna hoş geldniz

130Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

SesliTasarim İnternet Teknolojileri

Seslitasarim Bilişim Teknolojileri

2006 yılından bu yana sektörde 5. yılını dolduran SesliTasarim yönetmekte olduğu sesli sohbet panellerinde Türkiye’nin en büyük firmalarından biri haline gelmiştir.

Kurulmuş olduğu günden itibaren sohbet paneli,web hosting, alan adı tescili, radyo hosting,Tv Hosting, kiralık sunucu, Virtual power server, virtual dedicated server,logo,kartvizit,banner,web tasarım gibi hizmetlerine aralıksız devam eden firmamız müşterilerine %99.9 uptime garantisi sağlamaktadır.

Seslitasarim sektörün tüm ihtiyaçlarını ve yeniliklerini göz önünde bulundurarak çalışmalarına devam etmektedir. Yenilenmeyi ve bu yeniliklerle kendini daha da geliştirmeyi ilke edinen firmamız son 2 yıllık döneminde hizmet kapasitesini 3 katına yükselterek büyük bir başarıya imza atmıştır.

Gerek yurtiçi gerekse yurt dışı lokasyonlu hizmetleri ile hızla ilerleyen SesliTasarim, güvenilirliği ve hizmet kalitesiyle sektörün önemli Türk markalarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

Seslitasarim; “Başarının zirveye çıkmak değil zirvede kalmak” olduğuna inanan yönetimi ile geleceğe yönelik adımlarını sektörün değişen dengelerine göre düzenlemektedir.

Bu sayede siz değerli müşterilerimize geçici değil devamlılık arz eden hizmetler sunarak sekteye uğramadan devam ettirebilmekteyiz.

2011 yılı itibari ile kurumsal kimliğini seslitasarim Bilişim Teknolojileri olarak belirleyen firmamız sizlerin de desteği ile ümit ediyoruzki yoluna tüm hızıyla devam edecektir.

Amacımız sizleri huzurlu, güvenli ve kaliteli hizmetin çatısı altında barındırmaktır.

X

Yazar :
25 Kas 2016
358 Görüntüleme

Tags:


Gönder